Login:
Hasło:
Dodaj obiekt
 
Opis obiektu

Informacje ogólne

O obiekcie

Sanatorium Uzdrowiskowe WIARUS Muszyna - Złockie

 

Sanatorium Uzdrowiskowe WIARUS położone jest w sąsiedztwie Doliny Popradu w uzdrowiskowej części Muszyny - Złockiem. Występujące tu liczne źródła wód mineralnych oraz łagodny podgórski klimat stwarzają wspaniałe warunki do wypoczynku, rehabilitacji i leczenia uzdrowiskowego. Obiekt położony na terenie płaskim, otoczony łagodnymi zalesionymi wzniesieniami. Teren przyjazny do spacerów i turystyki górskiej.

Oferujemy:

- leczenie sanatoryjne w ramach skierowań z Narodowego Funduszu Zdrowia
- turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem ze środków PFRON
- wczasy lecznicze
- pobyty indywidualne i zorganizowane (grupowe)

Sanatorium Wiarus to czterokondygnacyjny budynek z windą, mieszczący bazę hotelową, żywieniową oraz rehabilitacyjno-leczniczą i rozrywkową. Posiada łącznie 148 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3-osobowych oraz dwupokojowych apartamentach. Wszystkie pokoje z balkonami, słoneczne i pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt dostępny jest dla osób mniej sprawnych ruchowo.


Serwujemy posiłki z własnej kuchni z uwzględnieniem żywienia dietetycznego. Do dyspozycji wypoczywających na miejscu również kawiarnia, biblioteka, tenis stołowy oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.

 Leczenie i rehabilitacja prowadzona jest z wykorzystaniem bogactw naturalnych /borowiny, wody mineralne, sole lecznicze/ przez wysoko kwalifikowaną i doświadczoną kadrę medyczną. Na miejscu pijalnia leczniczej wody mineralnej Złockie 8.


Ogółem wykonywanych jest tu 30 różnego rodzaju zabiegów leczniczych (wykaz zabiegów) wraz z pełną rehabilitacją ruchową. Naszym gościom zapewniamy całodobową opiekę medyczną.


       Przy ośrodku z dala od ulicznego hałasu bezpieczny plac zabaw dla dzieci oraz boiska do siatkówki i kometki. Na ogrodzonym terenie ośrodka parking dla samochodów.
W pobliskiej okolicy możliwość grillowania, ognisk, przejażdżek konnych. Kryty basen w odległości 200 m od ośrodka. Zimą, korzystając z oddalonego o 2 km wyciągu narciarskiego "Dwie Doliny" możliwość szusowania na nartach na stokach Szczawnika i Wierchomli oraz jazdy na łyżwach na lodowisku w Muszynie-Zapopradziu.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a ich wysoką jakość gwarantuje zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz ISO 22000:2005 w tym zasady HACCP.


Leczenie sanatoryjne

W Sanatorium Uzdrowiskowym "Wiarus" prowadzone jest leczenie uzdrowiskowe w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Organizowane są 21-dniowe turnusy leczenia sanatoryjnego dla dorosłych oraz 28-dniowe turnusy rehabilitacji uzdrowiskowej dla dorosłych.

Na leczenie przyjmowani są pacjenci skierowani przez Narodowy Fundusz Zdrowia w terminach określonych w imiennych skierowaniach.
Stosownie do ustaleń umowy, do dyspozycji pacjentów oddajemy miejsca w pokojach 2 i 3-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Turnus rozpoczyna się o godzinie 14°° pierwszego dnia i kończy o godzinie 12°° ostatniego dnia pobytu /Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 28 sierpnia 2009r. Dz.U. Nr 139, poz. 1136/. Pierwszym świadczeniem żywieniowym jest obiad w dniu rozpoczęcia turnusu, ostatnim śniadanie w dniu zakończenia leczenia.

Dodatkowe opłaty obowiązkowe:
- taksa klimatyczna w wysokości 2 zł dziennie
/Uchwała Rady Miasta i Gminy z dnia 27 października 2009r./


Dodatkowe opłaty:
- parking 5zł/doba
- wypożyczenie telewizora /na turnus/ 25zł/osoba
- wcześniejszy nocleg 40 zł/osoba

 

                                        Wczasy indywidualne i pobyty grupowe:

Sanatorium Uzdrowiskowe Wiarus oferuje indywidualne pobyty wypoczynkowe, również z możliwością leczenia.

Terminy pobytów pozostawiamy Państwu do wyboru wg. indywidualnych uzgodnień rezerwacji. Podczas pobytu gwarantujemy naszym gościom całodobową pomoc medyczną.
Poniżej podane ceny, są cenami brutto.

Usługi hotelowe

    *  apartament 2-osobowy 130 zł/doba
    *  pokój 2-osobowy 100 zł/doba
    *  pokój 3-osobowy 135 zł/doba
    *  dostawka do pokoju 30 zł/doba

Dzieci do lat 3 bez oddzielnego łóżka przyjmowane są nieodpłatnie.


Żywienie

    *  śniadanie 12 zł
    *  obiad 19 zł
    *  kolacja 14 zł

na życzenie, dla dzieci do 10 lat mniejsze porcje:

    *  śniadanie 8 zł
    *  obiad 12 zł
    *  kolacja 10 zł

Jeśli skorzystają Państwo z pełnego pakietu świadczeń (zakwaterowanie i żywienie) przez min. 10 dni, otrzymają Państwo dodatkowo usługi lecznicze tj. opiekę lekarską, dwa zabiegi lecznicze dziennie, możliwość korzystania z kuracji pitnej oraz codziennej gimnastyki porannej ogólnousprawniającej.


Dodatkowe opłaty obowiązkowe:
- taksa klimatyczna w wysokości 2 zł dziennie
/Uchwała Rady Miasta i Gminy z dnia 27 października 2009r./

Dodatkowe opłaty:
- parking 5zł/doba
- imprezy fakultatywne do wyboru odpłatne wg cennika imprez

Pobyty grupowe - zasady organizacji oraz ceny uzgadniane są indywidualnie w zależności od życzeń klienta.

Lokalizacja

Zapytaj o termin

Twoje dane
Twój e-mail:
*
Imię i nazwisko:
*
Telefon:
*
Oczekiwania
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Ilość osób:
*
Dodatkowe informacje:
Przepisz kod z obrazka
captcha

Sanatorium Wiarus Muszyna Opinie

  • michal 2010-09-30 19:20:46 IP: 195.54.***.*** jest bosko w muszynie zapraszamy 5

Twoja opinia

Pomóż innym użytkownikom podjąć decyzję o wyborze - napisz opinię, opisz swoje wrażenia.

Dbając o zachowanie wysokiego poziomu prezentowanych treści opinia pojawi się na stronie po potwierdzeniu przez obsługę serwisu internetowego. Ma to na celu zabezpieczenie przed pojawianiem się tekstów zawierających wulgarne określenia, spam, bądź niezwiązane z produktem.

Twoja ocena:
Twoja opinia:
Twój e-mail:
Twój adres e-mail jest niezbędny tylko do potwierdzenia Twojej opinii na temat obiektu
Podpis:
Potwierdzam, że znam i akceptuję treść Regulaminu
Przepisz kod z obrazka
captcha
Wszystkie pola są wymagane!
Wyświetleń: 33406
copyrights to BAZA-NOCLEGI.pl 2005 - 2021

partnerzy: Bukowina Tatrzańska Noclegi Z Wyżywieniem z Basenem I Saunami oraz Bukowina Tatrzańska Hotel z Pięknym widokiem na Tatry.


Notatnik